ביטוח נסיעות לחו"ל

מכוסים, עד שתחזרו הביתה
קחו טיפ אישי לדרך – אל תצאו מהארץ בלי ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים ויעיל. ברגע בו המציאות תפתיע אתכם, תפתיעו אותה חזרה ותהיו מוכנים. צוות אורן איילון סוכנות לביטוח, יתאים עבורכם, בדיוק לצורכי כל נסיעה, ביטוח נסיעות לחו"ל נוח וגמיש. גם יעמוד לשירותכם בכל עת שתזדקקו.

להתכונן לנסיעה לחו"ל. להזמין כרטיסי טיסה, להזמין חדר במלון, לתאם טיולים ולשכור רכב. אבל שכחתם משהו. שכחתם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים לנסיעה שלכם. תתפלאו, אבל זו אחת הרכישות החשובות שתעשו לקראת הנסיעה. אם משהו ישתבש, יהיה מי שידאג לכם לכיסוי מידי ולמענה רפואי. הלוואי ולא תצטרכו, אבל כמה טוב שיש לכם את ההגנה הזאת, מהבית.

צוות מומחי אורן איילון סוכנות לביטוח, ילמד את תכנית נסיעתכם וימליץ לכם על ביטוח נסיעות לחו"ל, יעיל, נוח ומקיף. בעלות משתלמת ובאחריות מקצועית מלאה.

מה חשוב לכם לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל בתוכו שני סוגי כיסויים. כיסוי רפואי וכיסוי למטען או לכבודה האישית. קיים מבחר של מוצרי ביטוח נסיעות לחו"ל בשוק הביטוח. ההבדלים ביניהם הם בעלויות ובהתאמה לסוג הנסיעה ולאופי הטיול. הדבר החשוב ביותר לעשות, כאשר אתם ניגשים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, הוא לעדכן את סוכן הביטוח לגבי יעד הטיול ואופיו, כמו כן, כדאי לספק את כל המידע הרלוונטי בנוגע למצבכם הרפואי והבריאותי.

אם הנכם נוסעים לטיול אתגרי בשטח, כדאי שיהיה כיסוי בתוך ביטוח הנסיעות לחילוץ ולטיפול רפואי מקיף. אם אתם נוסעים עם ילדים, מומלץ לדאוג לכיסוי רפואי מתאים, הכולל גם החזר לביקור אצל רופא משפחה. גם אם הבעיה הרפואית היא פעוטה, היא יכולה לעלות לכם כסף רב, מאחר והכיסוי הרפואי המגיע לכם בישראל, אינו כולל שהייה בחו"ל.

ביטוח נסיעות לחו"ל כולל גם כיסוי למקרי אובדן או גניבה של המטען האישי. גם אם אבדה המזוודה ביום הראשון שלכם בחו"ל, תוכלו לקבל מידית סכום כסף לרכישת ציוד בסיסי להמשך השהייה. אל תשכחו לעדכן את סוכן הביטוח באשר לציוד יקר ערך. מומלץ לשאת עותק של הפוליסה בתיק היד ולשמור את פרטי הקשר עם נציגי סוכנות הביטוח בהישג יד.

לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל Passport Card און ליין לחץ כאן >>