חיסכון פנסיוני

לקחת אחריות על גיל הזהב 
כדי שהחיסכון הפנסיוני שבחרתם יהיה יעיל, עליכם להתחיל לחסוך כמה שיותר מוקדם. מי שבחר נכון, יידע בעת הפנסיה שעשה טוב למען עצמו ויוכל ליהנות מיתרונות כלכליים משמעותיים. צוות מומחי אורן איילון סוכנות לביטוח, יתאים עבורכם מוצרי חיסכון פנסיוני - באחריות.
החלטה לבחור בחיסכון פנסיוני, אינה החלטה קלה או פשוטה. בדרך כלל, מדובר בשנים של התחלת הקריירה ובניית המשפחה. לכל סכום כסף יש שימוש או תכנית על הפרק. ובכל זאת, מדובר באחת ההחלטות החשובות והחיוניות לעתידכם. צוות מומחי אורן איילון סוכנות לביטוח, ישמח לתת לכם את כל הסיבות הטובות לבחירה בחיסכון פנסיוני. לאחר שתהיו בטוחים בהחלטתכם, תוכלו להתרשם ממגוון של פתרונות חיסכון פנסיוני איכותיים, יציבים ומשתלמים. לחיי העתיד הטוב שמחכה לכם.

מהו חיסכון פנסיוני?

חיסכון פנסיוני הוא תחום נרחב הכולל בתוכו שורה ארוכה של פתרונות ותכניות. לכל תכנית יתרונות ברורים. החוכמה היא להתאים לכל לקוח את התכנית שתיתן לו יותר. שלושת ערותי החיסכון המוכרים, בתוך תחום החיסכון הפנסיוני מציעים הטבות וזכויות. קרן פנסיה מציעה את פירות החיסכון בתשלומים חודשיים, החל מגיל פרישה. נוסף לאלה, ניתן לרכוש בנפרד כיסויים כנגד סיכונים, כמו אובדן כושר עבודה, או נכות. היה והמוטב הולך לעולמו, התגמולים החודשיים יעברו למוטבים אותם קבע כיורשיו, בפוליסה.

קופות גמל מציעות את ההון הצבור בהן בתשלום אחד, מענק, בעת פרישה. ביטוח המנהלים הוא תכנית מקובלת לשכירים. מעסיקים רבים מציעים תכניות ביטוח מנהלים בתנאים מועדפים לעובדיהם וכך מבטיחים את כלכלתם לאחר פרישה. בדרך זו העובד מפריש מתוך משכורתו סכום קבוע לטובת החיסכון הפנסיוני, עד ליציאתו לגמלאות. עוד יכול העובד לרכוש כיסויים שונים למצבי סיכון ולהבטיח הגנה פיננסית, עוד לפני הפרישה, בעת הצורך.