קרן השתלמות

תפנקו את עצמכם בהשקעה טובה 
כיצד הפכה השקעה בקרן השתלמות לאחת הבחירות המובילות בקרב הציבור? התשובה נמצאת בכל אחד מהיתרונות שמציעה קרן ההשתלמות למשקיעים. צוות אורן איילון סוכנות לביטוח, יכיר לכם כמה קרנות השתלמות שיגרמו לכם לחייך ולהרוויח.
אמנם, כמו כל מכשיר פיננסי המחייב השקעה, יש סיכון גם בבחירה בקרן השתלמות, אך הסיכון הוא מינימלי. לעומת זאת, עומדים לטובת הבחירה בקרן השתלמות שורה של יתרונות ייחודיים. יתרונות אלה הפכו אותה לאחת הבחירות המובילות בקרב הציבור כולו וציבור השכירים בפרט.

צוות אורן איילון סוכנות לביטוח, ישמח להכיר לכם את עולם קרנות ההשתלמות, לתת לכם מידע והמלצות ולהתאים עבורכם קרן השתלמות נוחה ומשתלמת, עד לתשואה נאה בהחלט.

מה כדאי לדעת על קרן השתלמות? 

קרן השתלמות היא מכשיר פיננסי להשקעה בטווח הבינוני. קיימת אפשרות לתשואת רווחים גבוהה יחסית למשך זמן ההשקעה ולגובה הסיכון. נוסף לכך, מציעה קרן השתלמות פטור מלא מתשלום מס על הרווחים וגמישות בתנאים שונים, לפי נוחות המשקיע.

משך זמן החיסכון המרבי בקרן השתלמות הוא רק שש שנים. גמלאים וחוסכים למטרות לימודים מוכחות, יכולים לקבל את ההון הצבור כבר לאחר שלוש שנות השקעה בלבד. מותר להעביר את ההון הצבור מקרן אחת לאחרת, בלי לפגוע בתנאי ההשקעה המקוריים ובמשך זמן ההשקעה שנצבר. זהו יתרון משמעותי המאפשר העברת ההון הצבור לפי מעבר בין עבודות או בהתאם לשינויי תנאי העסקה שונים.

שוק השכירים מעדיף השקעה בקרן השתלמות ולראייה הפופולריות הגבוהה של מכשיר פיננסי זה בקרב שכירים. מעסיקים רבים מציעים השקעה בקרן השתלמות כהטבה לעובדים מותק מסוים ומעלה. ההטבה מתבטאת בכך שהעובד מפריש סכום מידי חודש לטובת קרן ההשתלמות והמעסיק מכפיל או אפילו משלש סכום זה לטובת קרן העובד. כך, תוך זמן קצר יחסית, יכול העובד ליהנות מפירות ההשקעה בנוסף להפרשות המעביד. מתקבל סכום כסף משמעותי, בתשלום אחד, פנוי להמשך חיסכון או להנאה בלתי נשכחת.