ביטוח סיעודי

הטיפול בכם בידיים שלכם 
עולם מהיר ומתקדם מביא לעלייה מתמדת בתוחלת החיים כמו גם לפגיעת אנשים צעירים בתאונות וממחלות. ביטוח סיעודי הוא כבר מזמן מוצר שכל אחד חייב לעצמו, למען עתיד בטוח. צוות מומחי אורן איילון סוכנות לביטוח, יתאים לכם ביטוח סיעודי נוח ואיכותי.
לצד אנשים מבוגרים הסובלים ממחלות זקנה ומירידה בכושר התפקוד הבסיסי, יש גם אנשים צעירים שחלו במחלות קשות או נפגעו בתאונות. כל אלה יכולים להמשיך ולנהל חיים מלאים ומספקים, הם רק זקוקים לעזרה. רכישת ביטוח סיעודי בזמן מוקדם מספיק, יכולה להבטיח מימון נדרש לטיפול ולעזרה סיעודית בעת הצורך. ניתן להפסיק בשלב מתקדם להפריש כסף לפוליסה ועדיין ליהנות ממלוא הזכויות שנצברו. כך, למשל, אם תרכשו ביטוח סיעודי לילדיכם, תוכלו להפסיק את ההפרשה כשהם עדיין צעירים ולדעת בביטחון שבעת הצורך הם יהיו מכוסים ומוגנים.

צוות אורן איילון סוכנות לביטוח, מתמחה בהתאמת מוצרי ביטוח סיעודי וישמח להכיר לכם מגוון של פתרונות נוחים ומשתלמים בעתיד. יש לכם כוח להשפיע על עתידכם לטובה. אל תוותרו על ההזדמנות שבידיכם.


מה חשוב לדעת על ביטוח סיעודי?

חולה סיעודי הוא אדם הזקוק לעזרה קבועה ושגרתית ולמימון טיפולי שגרה המוסיפים לאיכות חייו. מצב סיעודי נקבע לפי קריטריונים מוסכמים הכוללים את כל פעולות השגרה שאדם עושה בכוחות עצמו. אם מוכחת פגיעה בשני קריטריונים ויותר, מוגדר האדם כחולה סיעודי וזכויותיו נקבעות בהתאם.

המדינה, על מוסדותיה, מציעה תמיכה ועזרה לחולים סיעודיים, אבל מדובר בתהליך בירוקרטי ארוך ומורכב. בסופו, אין התחייבות שאכן יקבל החולה את העזרה לה הוא זקוק. ביטוח סיעודי פרטי משחרר את החולה מהתלות בעזרת המדינה. הפוליסה שרכש מבעוד מועד מבטיחה לו טיפול ותמיכה, במהירות וביעילות.

בין היתר כולל הביטוח הסיעודי מימון לטיפולים רפואיים, מימון לעזרה מקצועית ותרופות. חברות הביטוח המבטחות מציעות מידע מקיף וליווי מקצועי וזמין.