פתרונות לפרישה

הניסיון המקצועי שעומד לשירותכם 
הפרישה לגמלאות היא הזדמנות לעשות סדר בין כל הנכסים הפיננסיים שבידיכם ולתכנן את המשך הכלכלה באופן מוצלח. הדרך היעילה ביותר לעשות זאת היא לבחור בפתרונות לפרישה באורן איילון סוכנות לביטוח. מומחי הסוכנות ילוו אתכם עד שתהיו בטוחים.
הגעתם לאמצע העשור השביעי בחייכם. בשעה טובה, אתם עומדים לפני פרישה לגמלאות. מאחוריכם שנות עבודה ארוכות וקריירה מוצלחת. הקמתם בית, גידלתם משפחה, הגיע הזמן להשקיע בעצמכם, לטייל, לבלות או לנוח. לא משנה איך תבחרו להעביר את שנות הפנסיה, כדאי שמבחינה פיננסית תהיו מוגנים ושקטים.

פתרונות לפרישה אצל אורן איילון סוכנות לביטוח, יבטיחו לכם תכנית פיננסית מסודרת ואחראית, על בסיס הנכסים שלכם העומדים לרשותכם, תוך ניצול מרבי של כל הזכויות העומדות לטובתכם והטבות מס רלוונטיות.

מה חשוב לדעת על פתרונות לפרישה?
פתרונות לפרישה הם בעצם ניהול מקצועי ואחראי של כל המקורות הפיננסיים שנצברו במשך שנות העבודה. אחת התופעות המוכרות, בעת פרישה, היא תחושת חוסר השליטה והמידע באשר למה שהלקוח צבר במשך השנים. כמו כן, יש צורך במידע הנוגע לזכויות המגיעות לו ולהטבות מס להן הוא זכאי.

מומחה בפתרונות לפרישה ילווה את הלקוחות בדרך לפרישה מוצלחת. בין היתר, יאתר מומחה זה את כל הנכסים הרשומים על שמם, ידאג למימוש זכויות ולפדיון כספי, יעניק ייעוץ מקצועי באשר לתכנית הפיננסית המומלצת קדימה וינהל את התיק הפיננסי שנבחר. מובן מאליו שבחירה בפתרונות לפרישה חוסכת זמן וכסף ומבטיחה פתיחה נכונה של פרק חדש בחיים.