ביטוח רכב

העלויות משתלמות, הכיסוי רחב 
כל בעל רכב חייב ברכישת ביטוח חובה כדי להשתמש ברכבו בכבישי הארץ. אך יחד עם זאת, רכישת מוצרי ביטוח רכב נוספים, תבטיח כיסוי לרכושו ואף תחסוך לו כסף רב. צוות מומחי אורן איילון סוכנות לביטוח, יתאים לכם מוצרי ביטוח רכב מצוינים בתנאים נוחים במיוחד.

אורן איילון סוכנות לביטוח, פועלת יותר מעשרים שנה בתחום הביטוח ומקיימת קשרים מקצועיים הדוקים עם חברות הביטוח המובילות בישראל. לקוחות הסוכנות, נהנים בכל פעם ממוצרים איכותיים, חזקים ואמינים, בתנאי רכישה ועלות נוחים ומשתלמים במיוחד.

כך גם בתחום ביטוח הרכב. על בסיס קשרי העבודה עם חברות הביטוח הגדולות, יכולים בעלי הרכב להיות בטוחים במוצרים שרכשו ולדעת שיש מאחוריהם גב חזק ואמין. בכל מצב, בכל עת.

מה כולל ביטוח רכב?

בתוך תחום ביטוח הרכב יש שלושה סוגי ביטוח עיקריים: ביטוח חובה לרכב, ביטוח צד שלישי וביטוח מקיף לרכב. מוצרי ביטוח הרכב מתבססים על סוגי ביטוח אלה, עם תוספת של כיסויים מיוחדים ושילובים נוספים, בעלויות משתנות, לפי סוג הרכב וקריטריונים נוספים.

ביטוח חובה נותן כיסוי במקרה של תאונת דרכים בה מעורב הרכב שלכם. כל המעורבים בתאונה זו זכאים לפיצוי לפי הקבוע בחוק הפיצויים. עבור ביטוח החובה, ישלם בעל הרכב פרמיה מידי חודש. גובה הפרמיה מחושב לפי רקורד הנהיגה של בעל הרכב, סוג הרכב ומשתנים נוספים.

אין חובה כמובן לרכוש ביטוח צד שלישי או ביטוח מקיף, אבל בעת הצורך, ביטוחים אלה עשויים לחסוך לכם כסף רב. ביטוח צד שלישי הוא ביטוח רכוש. אם הרכב שלכם היה מעורב בתאונה, נפגע או פגע ברכב אחר, אתם או בעלי הרכב הנוסף, זכאים לפיצוי מחברת הביטוח.

ביטוח מקיף כולל בתוכו סעיפי כיסוי לצד שלישי. נוסף לאלה, כולל הביטוח המקיף כיסויים רבים נוספים כנגד פגיעות ונזקים לרכוש או לגוף. גם בביטוחים אלה, גובה הפרמיה משתנה ומושפע מגורמים שונים. יש לקחת בחשבון גם את מרכיב ההשתתפות העצמית ולבחור באופן מושכל את המוצר הטוב ביותר עבורכם.