ביטוח דירה

הרכוש שלכם מכוסה היטב 
הרכוש שלכם, נכס נדל"ן, תשתית או תכולת הבית, יכול להיות מוגן ומכוסה, כנגד שורה של סיכונים ופגיעות. צוות אורן איילון סוכנות לביטוח, יתאים לכם ביטוח דירה מתקדם, יעיל ואמין, בדיוק לפי הצרכים האישיים שלכם ובעלות משתלמת ונוחה לאורך זמן.
חברות הביטוח ממשיכות לעדכן את המוצרים שלהן, לפי דרישת הציבור להתאמה מרבית, לאורח חייו ולשגרת יומו. תחום ביטוח הדירה עשה דרך ארוכה מאז ראשיתו. כדי להתאים ביטוח דירה באופן מדויק לכל לקוח, יש צורך בניסיון ובידע מקצועי מעודכן.

צוות מומחי אורן איילון סוכנות לביטוח, פועל זמן רב בתחום הביטוח וישמח להציע לכם מניסיונו המקצועי המעודכן. ביטוח הדירה ניתן לחלוקה לביטוח הנכס וביטוח הרכוש.  בהתאם לצרכים האישיים שלכם, תוכלו לבחור מתוך מבחר של מוצרי ביטוח דירה ולשלם פרמיה חודשית רק עבור החלק ששייך לכם.


מה חשוב לדעת על ביטוח דירה?

ביטוח דירה הוא מוצר ביטוח הניתן לחלוקה באופן מודולארי. משמעות הדבר היא שהלקוח יכול לבחור את הכיסוי הרלוונטי לצרכיו ולשלם רק עליו. ביטוח הדירה כולל בתוכו שני סוגי כיסוי: כיסוי לנכס וכיסוי לרכוש.

הכיסוי לנכס כולל פיצוי לנזקים שנגרמו לנכס עצמו או לתשתית בתוכו. פגיעות במבנה, בתשתית החשמל, בצנרת, בגג וביסודות, נכללים בחלק המכסה את הנכס בתוך ביטוח הדירה. כמו כן, מציע הכיסוי לנכס מענה במקרי פגיעה כתוצאה מפגעי מזג אויר, רעידות אדמה, חבלות ובלאי.

הכיסוי לרכוש, בתוך ביטוח הדירה כולל כיסוי לגניבות רכוש, פריצות, חבלות, פגיעות של מזג אויר, הצפות מים ושריפות. ניתן לבטח באופן ספציפי רכוש יקר ערך או ייחודי.

כדאי לדעת כי היתרון של ביטוח דירה הוא בחלוקה ובתשלום המובחן מידי חודש. בעלי דירות רבים דואגים לשלמות הכנס שלהם, בעוד השוכרים מכסים את רכושם שנמצא בתוך כותלי הדירה.

המדריך המלא לקבלת פיצויים בעקבות נזקי מים והצפה בביתך ובדירתך - לפרטים לחץ כאן