ביטוח בריאות

תשמרו על הבריאות שלכם 
מה הקשר בין ביטוח בריאות לבין שינה שקטה בלילה? התשובה פשוטה – לאחר רכישת ביטוח בריאות אצל אורן איילון סוכנות לביטוח, בתנאים נוחים ובאחריות מלאה, תוכלו גם אתם לדעת בביטחון שיש מי שדואג לבריאותכם ותוכלו לישון היטב בלילה, ללא דאגות.
אין ויכוח על כך שלבריאות האישית, ההשפעה הגדולה ביותר על איכות חיינו. באופן טבעי אנו רוצים לשמור על בריאותנו במיטבה ולהיות מוכנים לכל מצב של הרעה במצבנו הגופני. לרכוש ביטוח בריאות זוהי לקיחת אחריות מושכלת על החיים ואיכותם. צוות אורן איילון סוכנות לביטוח, יציג בפניכם מגוון של פתרונות ביטוח בריאות מובחרים וילווה אתכם עד להשלמת הכיסוי הרפואי שמגיע לכם.

מה חשוב לדעת על ביטוח בריאות?

ביטוח הבריאות הפרטי נוצר על מנת לתת מענה משלים לכיסויים הרפואיים שמציעה המדינה ומציעות קופות החולים. לכל אזרח במדינה מגיע ביטוח רפואי בסיסי המבטיח טיפול יסודי בעת הצורך. קופות החולים מציעות שירות רפואי מסובסד ומימון של טיפולים ותרופות למבוטחיהן. עדיין קיים פער בין כל אלה לבין כיסוי רפואי ובריאותי כולל.

ביטוח בריאות פרטי מבטיח מגוון של פתרונות רפואיים, ממימון בדיקות ותרופות, בלי קשר לסל התרופות הלאומי, ועד מימון ניתוחים בחו"ל ופרוצדורות רפואיות מתקדמות ומובילות בתחום הרפואה. ברגע שיש בידיכם ביטוח בריאות אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר, במתקני הרפואה המתקדמים ביותר, בעלויות נוחות ומשתלמות במיוחד. השאלה היא רק, איך לא רכשתם ביטוח בריאות קודם?